IŠ TAUTOSAKOS SKRYNELĖS

Kovo 30 dieną, Šakių vaikų lopšelio-darželio pasakoriai ir dainorėliai vyko į respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio  amžiaus vaikų lietuvių liaudies dainų ir lopšinių renginį  „Iš tautosakos skrynelės“, kurį organizavo Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokykla.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų lietuvių liaudies dainų ir lopšinių renginys „Iš tautosakos skrynelės“ – tradicinis, kas antri metai vykstantis, jaunųjų dainininkų renginys, kuriuo siekiama ugdyti vaikų meno bei kūrybos poreikį, puoselėti liaudies dainavimo tradicijas, populiarinti dainininkų meninę saviraišką Šiame renginyje dalyvavo mūsų įstaigos priešmokyklinio ugdymo „Meškučių“ grupės pasakorius Dovydas Kriaučiūnas (ruošė PU vyr. mokytoja D. Zubrickienė), taip PU „Meškučių“ dainininkė Danielė Šuopytė (ruošė meninio ugdymo mokytoja metodininkė A.Adomaitienė), bei priešmokyklinio ugdymo  „Zuikučių“ grupės merginų kvartetas – AgotaKudirkaitė, Mėta Jasaitytė, Skaistė Sabaliūtė bei Urtė Jakaitė (ruošė meninio ugdymo vyr. mokytoja L.Bakaitienė). Renginys vyko Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje.

Šio renginio tikslas – skatinti jaunąją kartą domėtis savo krašto tradicine kultūra, populiarinti liaudies kūrybą, ugdyti ir auginti jaunuosius etnokultūros atlikėjus, puoselėti tautiškumą. Visu dalyvius ir žiūrovus džiugina širdį, kai vaikų lūpose skamba senolių žodžiai.

Daugiau renginio akimirkų organizatorių nuotraukų paskyroje: