Menu Close

Akcija „Sportuojantis koridorius“

Spalio 24 – 28  dienomis prisijungėme prie Respublikinės ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA), Kauno lopšelis-darželis „Klausutis“ organizuojamos akcijos „Sportuojantis koridorius“. Akcijos tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą neįprastoje aplinkoje. Rudenį, trumpėjant dienoms, ilgėjant tamsiems vakarams, vėstant orams, vaikai turi vis mažiau fiziškai aktyvios, judrios veiklos lauke. Įgyvendinant vaiko sveikatos ugdymo ir sveikatingumo priemones darželyje, susiduriama su salės užimtumo problemomis, ne visada turime galimybę  sportuoti.  O   keliaudami sportuojančiu koridoriumi  į kitas veiklas galime  pajudėti čia ir dabar. Tai ne tik judesys, bet ir smagi pramoga, kuri suteikia daug gerų emocijų.

 soc. pedagogė, RIUKKPA narė  Vaidutė Lazdauskienė

 

 

 

 

Skip to content