Menu Close

Akcija „Visa Lietuva šoka“

Jau ne vienerius metus įsijungiame į respublikinę entokultūrinę akciją „Visa Lietuva šoka“. Šios gražios, prasmingos akcijos tikslas  – puoselėti tradicinius šokius, telkti ir vienyti mokyklų bendruomenes, stiprinti lietuvių kultūrinės tapatybės pajautą.  Šią akciją jau devintus metus inicijuoja Lietuvos nacionalinis kultūros centras ir kviečia folkloro, tautinių šokių ir kitus kolektyvus, švietimo įstaigas, šokių klubus bei visus mėgstančius šokti jungtis į visą Lietuvą vienijantį  tradicinių šokių sūkurį.

Nesudėtingi ir tikrai smagūs mūsų liaudies šokiai, rateliai ir žaidimai nereikalauja ilgų pratybų, išskirtinių gebėjimų, juos gali šokti kiekvienas čia ir dabar.  Šiais metais į akciją kvietėme įsijungti tėvelius. Puikus oras leido susiburti į didelį ratą, pasidžiaugti bendryste šokio žingsniu.

Keletas akimirkų iš šventės.

Skip to content