Menu Close

Aktyvūs tėvelių rytmečiai – 2

Šią savaitę rytmečius vedė:

Kovo 15 d. rytmetį  Katinėliuose“  vyko Verbų penktadienis. Grupėje apsilankė Amandos mama Dovilė ir vaikams papasakojo apie verbas, kartu jas gamino. Iš įvairių šakelių, gėlyčių, taipogi vaikai ieškojo kiškio paslėptų kiaušinių, papuošė kraitelę būsimiems Velykų kiaušiniams ir smagiai pasilinksmino.

 

Kovo 18 dieną Lašeliuose pasakų  ir muzikos rytmetį organizavo Liukos tėveliai Gabrielė ir Augustas, kurie kartu su vaikais kūrė muzikinį improvizacinį spektaklį „Ropė“. Prieš tampant tikrais aktoriais, reikėjo jais išmokti būti!  Liukos mama Gabrielė apie šį rytmetį pasakė: „Labai džiaugiamės gavę galimybę pravesti teatro pamokėlę „Lašelių” grupei.  Buvo vienas geriausiai praleistų pirmadienio rytų. Nuostabus ir šiltas priėmimas, vaikų ir auklėtojų atsidavimas paliko neišdildomą įspūdį“.

Kovo 18 dieną „Drugelių“ ir „Boružėlių“ grupės sportinius rytmečius vedė Paulinos ir Aido mama Rūta. Ji kartu su vaikais sportavo ir mokėsi įvairių atsipalaidavimo technikų.

Kovo 19-osios ryte, „Katinėlių“ vaikus nudžiugino į grupę atkeliavusi Miglės mamytė, konditerė Ramutė. Ji vaikams papasakojo apie konditerės darbą,  pristatė receptus, aiškinosi, kokių produktų reikia kepiniams ir kam reikalingos svarstyklės,  pasirodo, tikrai ne patiems lipti ir svertis prieš valgymą ir po jo. Kartu su vaikais maišė dviejų rūšių mini spurgyčių tešlą. Vadovaudamiesi pateiktais receptais dėjo atitinkamas normas, plakė, maišė, kepė ir dekoravo. Pertraukėlių metu, kol kepė spurgytės, vaišinosi šilauogėmis ir spaudė apelsinų sultis ir jas ragavo, ech, buvo rūgštu.

Kovo 21 dieną „Skruzdėliukų“ grupėje ugdomą į rytmetį-edukacinę saugumo išvyką organizavo Vytės mama Ieva. Ji dirba policijoje, tad vaikai mokėsi saugiai elgtis kelyje, tiek teoriškai, tiek praktiškai gatvėje.

Kovo 22 dieną „Boružėlių“ grupėje lankėsi Jorūnės mamytė Indrė ir kartu su vaikais sodino gėles Spriges, kurias vėliau perkels į darželio lauko daržą. Mama Indrė supažindino vaikus, kaip augalas užauga, ko reikia augalams, kad jie išgyventų.

 

Skip to content