Menu Close

Atsisveikinimas su žaliaskarėmis eglutėmis

Po žiemos atostogų sugužėjus vaikams, eglučių žibėjimas jau taip nedžiugina. Tad metus pradėjome gražia „Atsisveikinimo su eglutėmis“ švente.

Gimnazijos g. 7 bendruomenės Linksmieji zuikiai (meninio ugdymo mokytoja Lina Bakaitienė, PU mokytoja Sigita Damijonaitienė ir socialinė pedagogė Aušra Kasparavičienė) kartu su darželio vaikais prisiminė, kaip smagiai dainavo, žaidė, šoko, linksminosi per Kalėdas. Bet, atėjo laikas nupuošti eglutes ir su jomis atsisveikinti. Zuikiai darė burtus, klausinėjo vaikų, norėdami sužinoti, kur reikėtų dėti eglutes. Buvo priimtas šaunus sprendimas – iš jų pagaminti malkų ir taip žaliaskares paverčiant šiluma mūsų namams. Žaisliukus sudėjome į maišus ir nusiuntėme Kalėdų Seneliui, kad juos papuoštų ir kitais metais vėl mums sugrąžintų. Zuikiai atsisveikino su vaikais ir saldžiai užmigo vaikų gamintuose nameliuose…

      Šaulių g.20 pastate vaikučiai piešė padėkos laiškus Kalėdų seneliui, kuriuos įteikė nykštukams, apsilankiusiems kiekvienoje grupėje ir pakvietusiems atsisveikinti su Kalėdų eglute. Kalėdų eglutės palydos buvo nepaprastos! Visa darželio bendruomenė susirinko lauke prie eglutės ir dėkojo už atneštą šventinį džiaugsmą ir grožį. O nykštukai,  pažadėję kitais metais sugrįžti, išvažiavo kartu su eglute.

 

Skip to content