Menu Close

Bibliotekoje visada smagu!

Balandžio 20 dieną priešmokyklinio ugdymo „Varpelio“ grupės vaikučiai aplankė Šakių viešosios bibliotekos  vaikų skyrių.

Visus pasitiko vaikų skyriaus vedėja Inga Matulevičiūtė-Rutkauskienė, kuri vaikams papasakojo, kam reikalinga biblioteka, ką joje galima veikti, parodė, kur vaikai galės rasti savo amžiui tinkančių knygelių. Kitoje erdvėje vaikų laukė bibliotekininkė Gedimina Ramanauskienė, kuri vaikus sudomino įvairiomis knygelėmis, kurias vėliau vaikai galėjo ir pavartyti, perskaityti pavadinimus. Trečioji erdvė buvo edukacinė. Ten visus pasitiko bibliotekininkė Raimonda. Joje vaikai išklausė pasakos apie zuikį ir aptarė, ko galima pasimokyti iš pasakėlės. Po to, pasirinkę mėgstamą raidę, sėdo prie stalų ir pasipuošė ją. Daugeliui grupės vaikų tai buvo pirmasis apsilankymas bibliotekoje, dar vienas žingsnelis į mokslo ir žinių pasaulį.

PU mokytoja A. Kažemėkaitienė

Skip to content