Menu Close

„BORUŽIUKAI“ – KELIAUTOJAI TRAUKINIU

Ankstyvą penktadienio rytą, dar truputį norintys miego išvykome į Kauno Geležinkelio stotį. Ten mes laukėme traukinio į Kaišiadorių Geležinkelio stotį. Po 30 min. mes jau Kaišiadoryse. Mus pasitiko „Linksmojo garvežio“ mašinistė. Kas ten vyko? Dalyvavome edukacijoje.

Kuo buvo ypatinga ši edukacija?

  • į ją atvykome traukiniu;
  • nauji potyriai geležinkelio stotyje;
  • mes išmokome keliavimo etiketo;
  • pasitreniravome, kaip tvarkingai susidėti kelioninę kuprinę;
  • dūkom, šėlom ir išdykavom nuostabioje erdvėje;

Na ir kaip gi be picų? Sotūs ir laimingi pajudėjome link namų. Važiuodami pagalvojome, kad reikėtų šiek tiek pabūti gamtoje, todėl aplankėme Kačerginėje esančią „Barsukynės“ poilsiavietę.

Mums kelionės – tai proga vaikams ir mums mokytojoms pasisemti naujų įspūdžių, praleisti kartu daug kokybiško laiko, išgyventi įvairias emocijas – ne tik susižavėjimą, džiaugsmą, bet kartais ir nuovargį.

IU „Boružėlių“ grupės mokytojos O.Sakalauskienė ir S.Duobienė bei mokytojų padejėja D.Čėplienė

Skip to content