Dainuoju Lietuvai

Kovo 17 dieną Šakių Kultūros Centre vyko penktasis rajoninis vokalinės muzikos festivalis „Dainuoju Lietuvai“, kuriame mūsų darželį atstovavo net trys kolektyvai.

Priešmokyklinio ugdymo „Zuikučių“ grupės (Gimnazijos g. 7) ugdytinės Mėta Jasaitytė, Skaistė Sabaliūtė bei Agota Kudirkaitė atliko dvi dainas: „Maža kelionė per didelį pasaulį“ ir „Mano Lietuva“. Mergaites festivaliui ruošė meninio ugdymo mokytoja Lina Bakaitienė. Ikimokyklinio ugdymo „Zuikučių“ grupės (Šaulių g. 20) ugdytinės Mantė Augustaitytė, Niktė Paketurytė, Ana Aleknavičiūtė atliko dvi daineles „Gintarėlis“ ir „Maži paukšteliai“. Priešmokyklinio ugdymo grupių „Pelėdžiukai“ ir „Voriukai“ ugdytiniai Jokūbas Bataitis, Steponas Makūnas, Eva Baziliauskaitė, Goda Galinskaitė, Sofija Kazlauskaitė, Adelė Melnik atliko  taip pat dvi daineles „Lietuva tai tavo vardas” ir „Paukščių turgus “. „Zuikučių“, „Pelėdžiukų“ ir „Voriukų“ grupių (Šaulių g.20) ugdytinius ruošė meninio ugdymo mokytoja Džordana Gurskytė.

Festivalyje dalyvavo viso rajono mokyklų dainorėliai. Festivalio tikslai ir uždaviniai aktyvinti įvairaus amžiaus vaikų kultūrinį – muzikinį užimtumą, ugdyti kūrybiškumą, meninę saviraišką, vertybines nuostatas ir originalumą bei puoselėti dainavimo meno raišką. Festivalio organizatorius Šakių Kultūros centras.