Menu Close

Dainuokim, dainuokim…!

Lapkričio 16 dieną Šakių rajono Gelgaudiškio kultūros centre įvyko VI-asis regioninis vaikiškos dainos festivalis „Dainuokim, dainuokim, dainuokim“, į kurį, ne tik mūsų rajono ikimokyklinukus ir priešmokyklinukus, sukvietė  Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Eglutė“ bendruomenė.

Šioje šventėje savo dainingumą demonstravo mažųjų „Boružėlių“ grupės trio- Maja Miliūtė, Luknė Valaitytė, Aidas Gudaitis (meninio ugdymo mokytoja Audronė Adomaitienė), „Skruzdėliukų“ grupės solistė Luka Bakšaitytė ir „Drugelių“ grupės merginų trio – Greta Džiaugytė, Paulina Gudaitytė, Liepa Stankaitytė (meninio ugdymo mokytoja Lina Bakaitienė). Savo pasirodymais publiką nudžiugino ir sužavėjo Šakių ikimokyklinio ugdymo mokyklos „Maži žingsneliai“ „Kodėlčiukų“ grupės vokalinis ansamblis (Vakarė Vaivadaitė, Kotryna Kuskytė, Eila Valaitytė, Andrėja Murauskaitė, Mila Martinkevičiūtė) bei „Voriukų“ grupės duetas – Rugilė Biliutavičiutė ir Danielė Arcabaitė (meninio ugdymo mokytoja Džordana Gurskytė).

Gausus žiūrovų būrys ir didelė scena kėlė daug nerimo mažiesiems dainininkams, bet noras dainuoti nugalėjo visus iššūkius ir scenos baimes.

 

 

 

Skip to content