Menu Close

Draugystės savaitės renginiai

Tradiciškai, kovo mėnesio pabaigoje, darželyje ypač didelį dėmesį atkreipiame į draugiškumą, bendravimą, supratingumą aplinkiniams. Nes šis mėnuo – Draugystės mėnuo. Šiais metais į draugystės sąvoką pažiūrėjome globaliau, nes būtent tą savaitę buvo minima pasaulinė Žemės diena, pasaulinė Dauno sindromo diena bei pasaulinė Vandens diena.

Darželio ugdytiniai ir visa bendruomenė stengėsi atsakingai ir rūpestingai prisiimti atsakomybes už planetos išsaugojimą bei tvarumą savo aplinkose, ugdėsi toleranciją ir empatiškumą šalia mūsų esantiems, mokėsi pakantumo ir supratingumo kitokiai nuomonei ar elgsenai, stengėsi tausoti vandenį bei su juo draugiškai atlikti įvairias STREAM veiklas. Ir mums tai šauniai pavyko!

Baigiamasis savaitės akordas – priešmokyklinukų rytmetis J.Lingio parke su Kake Make ir Netvarkos Nykštuku. Vaikai vieni kitiems dainavo, šoko, deklamavo eilėraščius, pasakojo istorijas, kvietė mankštintis, piešė Draugystės miestą, kuriame karaliauja gėris, grožis, meilė ir taika…

Savaitės akimirkos, nuotraukose…

 

Skip to content