Menu Close

Edukacijos Zanavykų muziejuje

Besibaigiant metams, taip smagu visiems kartu pabūti netradicinėje aplinkoje. Gruodžio 14 dieną „Ežiukų“ grupė, o gruodžio 15 dieną „Saulės zuikučių“ grupės vyko į Zanavykų muziejų ir dalyvavo polimerinio molio edukacijose, kuriose gamino Kalėdinius žaisliukus.

Mažieji ežiukai pasakoja „Šiandien vykome į edukacinę ekskursiją, kuri vyko Zanavykų muziejuje. Gidė mums papasakojo daug įdomių dalykų: kaip atrodė zanavykų sodyba, kokiose lovose žmonės miegojo, kur laikė drabužius ir maistą. Matėm didelį lygintuvą ir dar daug įdomių dalykų…

Edukacijos metu vaikai šildė molį delniukais ir jį kočiojo. Iš gautų blynelių gamino eglutei žaisliukus, juos dažė su pirštukais. O vėliau kepė krosnelėje.

Po darbų smagu buvo pamatyti Kalėdų senelio roges ir prakartėlę.

 

Skip to content