Menu Close

Emocijų diena „Aš laiminga(s)“

Sausio 27 dieną darželyje-lopšelyje pradėjome emocijų pažinimo dienas. Darželis buvo pilnas šypsenų, švelnumo, juoko, apsikabinimų, naujų įspūdžių, pamąstymų.  Minėjome emocijų  dieną „Aš laimingas“.

    Siekianti stiprinti vieną svarbiausių emocijų kiekvieno žmogaus gyvenime – laimę, atlikome įvairias veiklas padedančias pasijusti laimingais. Vaikai drauge su mokytojomis atliko pratimus, kurie padeda tapti laimingais. Ryto ratą pradėjo žaidžiant žaidimą „Apkabink draugą“. Vaikai mokėsi tinkamai apkabinti draugą jo neužgavus. Daugiau apkabinimų – geresni santykiai, daugiau laimės.

    Rūpinimasis kitais yra mūsų laimės pamatas todėl vaikai atliko pratimą „Linkiu tau laimės“ . Po to vaikai mokėsi sakyti sau ir draugams komplimentus. Kad būtų dar linksmiau ir laimę vaikai mokėtų prisikviesti kiekvieną dieną atlikome juoko jogos pratimus. Vaikai per judesį išgyveno laimės atradimą.

    Vaikai pasakojo,  kas jiems yra laimė, kada jie būna laimingi, svarstė kokių spalvų ji yra, po to ją nupiešė, o „Laimės piešinius“ padovanojo draugams linkėdami jiems daugiau laimės ir šypsenų.

  Smagu, kad vaikai turėjo galimybę išmėginti veiklas, suteikiančias laimę sau ir kitiems. Gera buvo būti drauge ir dalintis laime ir šypsenomis. Laukiame kitų emocijų dienų.

    Dėkojame  mokytojoms ir padėjėjoms už kuriamas laimės akimirkas kasdien ir norime, mums visiems, palinkėti daugiau šypsotis. Daugiau šypsenų – daugiau laimės.

Veiklų koordinatorė IU mokytoja Aušra Rudokaitė

 

Skip to content