Menu Close

Europos judumo savaitė 2023

Kiekvienais metais rugsėjo 16-22 dienomis Europos šalyse vyksta Europos judumo savaitės renginiai. Tai didžiausia tvaraus judėjimo skatinimo kampanija. Ši iniciatyva dvidešimt antrąjį kartą sujungė viso pasaulio bendruomenes. Šiomis dienomis, daugelyje organizacijų primenama tvaraus judėjimo nauda ne tik gamtai, bet ir pirmiausia žmogaus sveikatai.

Darželio visa bendruomenė aktyviai įsijungė ir visą savaitę vykdė įvairias akcijas ir projektus. Sportavo linksmosiose estafetėse tiek lauke, tiek grupėse, tiek salėje, organizavo rytines mankštas, ėjo į žygius po Šakius, dalyvavo dešimtajame „Sodidarumo bėgime“, kurį inicijuoja VšĮ „Gelbėkit vaikus“ ir globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė bei Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija bei aktyviai paminėjo Dieną be automobilio. 

Taip pat mūsų įstaigą įsijungė ir į žingsniavimo akciją, kuri tęsis beveik du mėnesio. Kviečiame prisijungti net prie kelių iššūkių-  prie mūsų „Maži žingsneliai“ bendruomenės iššūkio ir mokyklų iššūkio. Jums tereikia parsisiųsti #walk15 programėlę į savo telefoną ir susirasti tarp bendruomenių  iššūkio dalyvių –„Maži žingsneliai“ o tarp mokyklų ieškokite „Šakių ikimokyklinio ugdymo mokykla „Maži žingsneliai“. Žinoma reikia ir netinginiauti, žingsniuoti kartu 🙂 Smagaus iššūkio!

Skip to content