Menu Close

„Ežiukai“ mokėsi pakuoti dovanas

Ikimokyklinio ugdymo „Ežiukų“ grupės ilgalaikis projektas apie profesijas tęsiasi. Vasario 12 dieną šios grupės vaikams savo profesiją pristatė Jokūbo mama. Ji dirba Šakių miesto „Saulės“ parduotuvėje. Jos specialybė – pardavėja-floristė. Savo kasdieniniame darbe ji riša puokštes, pakuoja dovanas ir iš balionų daro įvairias dekoracijas.

Iš pradžių mama vaikus supažindino su kainų žymekliu. Veikla buvo išbandyta praktiškai ir vaikai suprato, kaip ant prekės atsiranda naujos kainos. Taip pat mama papasakojo ir vaizdžiai pademonstravo, kaip reikia rišti puokštes, gražiai supakuoti dovaną. Visi kartu iš balionų gamino mergaitę.

Vaikai pripažino, koks yra sudėtingas ir kantrybės reikalaujantis šis darbas. Tačiau jis turi ir žavesio, nes kiekviena diena atneša kažką vis naujo ir nepakartojamo.

Ačiū, Jokūbo mamai, už praleistą laiką kartu ir savo profesijos pristatymą, kuriame yra tiek daug nuostabaus grožio.

IU mokytojos J.Orintienė ir  A.Laurinaitienė

Skip to content