Menu Close

,,Iš kartos į kartą. Amatai“

Šakių vaikų lopšelio-darželio priešmokyklinio ugdymo ,,Meškučių“ grupės vaikai ir mokytojos Diana Zubrickienė, Sonata Kazlauskienė ir meninio ugdymo mokytoja Audronė Adomaitienė vasario 7 dieną dalyvavo respublikiniame projekte ,,Iš kartos į kartą. Amatai“.

Vaikai geltonuoju mokyklinių autobusu vyko į Lukšiuose esantį  Zanavykų muziejų, kur dalyvaudami žvakių liejimo edukacijoje sužinojo žvakės atsiradimo istoriją bei klausėsi pasakojimo apie tai, kaip senovėje pasišviesdavo urvuose, o vėliau namuose. Edukacijos metu vaikai susipažino, kad bitės gamina vašką, iš kurio daromos  žvakės. Apžiūrėjo seną bičių avilį, išbandė jėgas keliant vaško kaladę, visi kolektyviškai nuliejo vieną žvakę, ir kiekvienas pagal seniausią vaško liejimo būdą, ant knatelių susisuko po žvakę vaškuolę. Ir, kvepiančiomis medumi rankomis, džiaugėmės galutiniu rezultatu.

Jų edukacijos renginio akimirkos:

 

Skip to content