Menu Close

Išvyka į kaimą

Rugsėjo 19 d. priešmokyklinio ugdymo ,,Skruzdėliukų“ grupės vaikučiai kartu su priešmokyklinio ugdymo mokytojomis Aušra ir Silva apsilankė  ir dalyvavo edukacijoje Skaistakaimio kaime (Gelgaudiškio seniūnija) sodyboje Tuki Tuki kaimas.

Čia vaikai susipažino su ožiukais Grikiu ir Bruno, avytėmis Sidonija ir Leokadija, pusbroliais poniais, vištomis, povais bei triušiais. Patys gamino jiems troškinius, sumuštinius, kartu juos šėrė, glostė bei susidraugavo.

Su sodybos šeimininke, mokytoja Odeta Sakalauskienė kartu su vaikais kepė bananus ant laužo, skanavo žolelių arbatą pagardinta medumi. Edukacijos metu vaikai gamino po rankdarbį, išbandė piešimą ant medžio, pūtė muilo burbulus.

O koks džiaugsmas, kada vaikai galėjo nerūpestingai lakstyti, šėlioti, paprasčiausiai šnekučiuotis, vaišintis. Visų vaikų akys degė džiaugsmu, grįžo linksmi ir pilni įspūdžių. Kaip smagu pabūti tikrame lietuviškame kaime!

Skip to content