Menu Close

Išvyka į Kuršėnų lopšelį-darželį „Žiedelis“

Gegužės 12 dieną direktorė L.Viliūšienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui D.Kazakauskienė, direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams V.Greičienė ir IU lauko grupės mokytoja I.Sorakienė vyko darbiniam vizitui į Šiaulių rajono Kuršėnų lopšelį-darželį „Žiedelis“ pasisemti patirties.

Atvykusius svetingai pasitiko direktorė Violeta Kumžienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Auksė Buožienė bei direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Tautvilas Laureckis. Šis darželis prie tris metus taip pat buvo reorganizuotas sujungimo būdu (sujungiant du atskirus 6 grupių ir 4 grupių darželius), todėl pagrindinis šakiečių vizito tikslas buvo pasisemti patirties apie reorganizacijos iššūkius ir galimus sėkmingus sprendimus.

Likome sužavėti edukacinių erdvių gausa tiek lauke, tiek pilnai renovuotame viename iš dviejų pastatų viduje. Įgyvendinti sėkmingi projektai, įkurtos netradicinės lauko erdvės: emocijų kiemelis, kuriame auga išskirtiniai vaismedžiai, inkilų projektas, lauko klasės, muzikos erdvės, kupolai, pasakų kampeliai ir kiti netradiciniai sprendimai sužavėjo kuršėniškių kūrybingumu, išradingumu ir meile darbui ir aplinkai.

Dėkojame Šiaulių rajono Kuršėnų lopšelio-darželio „Žiedelis“ už šiltą priėmimą, ir apie Jūsų šauniai įgyvendintas idėjas ir patirtis toliau skleisime ne tik savo krašte.

Dalinamės išvykose užfiksuotų akimirkų nuotraukomis, kuriose manome, ne vienas liks įkvėptas kurti dėl vaikų sėkmingo ugdymo(si).

Šakių IU m-klos „Maži žingsneliai“ adminstracija

Skip to content