Menu Close

Išvyka į Zanavykų muziejų

Nuo 2022 m. pradžios, „Smalsučių“, „Žiogelių“ ir „Kodėlčiukų“ grupių vaikai dalyvauja ilgalaikiame projekte „Iš kur atsisranda duonelė“. Vaikai sėjo grūdus, stebėjo javų augimą, juos pjovė ir kūlė.  O spalio 7-ąją dieną įgyvendinome dar vieną projekto veiklą –„Smalsučių“ ir „Žiogelių“ grupių vaikai autobusu vyko į Zanavykų muziejų. Kelionė autobusu vaikams labai smagi, neįprasta. Nuvykę pirmiausia apsilankėme senovinių daiktų ekspozicijoje. Čia susipažinome  su senoviniais duonos gamybai naudotais instrumentais bei rakandais, Apsilankėme ir naujoje ekspozicijoje, kurioje  su duonos atsiradimo procesu susipažinome šiuolaikiškai – interaktyvių priemonių pagalba. Vaikus sužavėjo paslaptingas vaiduokliukas, interaktyvūs akiniai, muzikinė sienelė. O ekskursijos pabaigoje visi skanavome naminę duoną su sviestu. Grįžome pilni įspūdžių.

 

 

 

Skip to content