Menu Close

Ką „Skurzdėliukai“ veikė Griškabūdyje?

 Ar žinojote, kad Griškabūdyje pilna pramogų? Jei ne, skaitykite toliau. Gegužės 4 dieną ikimokyklinio ugdymo ,,Skruzdėliukų“ grupės vaikai kartu su mokytojomis aplankė Griškabūdžio miestelyje įsikūrusią kirpyklą. Šioje kirpykloje galima netik apsikirpti, bet ir pamatyti įvairių egzotinių vandens gyvių: rajų, afrikinių varlių, vaivorykštinių krabų, plėšrių žuvų, albinosų varlių…

Vaikai galėjo patys pamaitinti vandens gyvūnus. Susipažino su vėžliukais Biguduku ir Sruoga, kurie į Lietuvą atkeliavo iš Anglijos. Visi liko sužavėti šiuo kirpėjos hobiu.

    Aplankėme Griškabūdžio Kristaus Atsimainymo bažnyčią, pabuvojo prie kalbininko J. Jablonskio paminklo, grožėjosi Griškabūdžio miestelio gamta prie tvenkinio.

Puikiai praleistas laikas, daug emocijų, naujų potyrių ir  pažintas Griškabūdžio jaukus miestelis.

IU „Skruzdėliukų“ grupės mokytojos A.Bybartienė ir S.Duobienė

Skip to content