Menu Close

Kalėdinė išvyka į Raudondvario dvarą

Šakių IU mokyklos ,,Maži žingsneliai“ priešmokyklinio ugdymo ,,Skruzdėliukų“  grupės ugdytiniai ir juos lydinčios mokytojos Aušra Bybartienė, Silva Duobienė, ir mokytojos padėjėja Lina Skakauskienė gražų, bet nelabai žiemišką trečiadienio rytą keliavo į Raudondvario dvarą menų inkubatorių. Ugdytiniai dalyvavo edukacijoje ,,Piešimas ant organinio stiklo – eglutės žaisliuko gamyba“.

Užsiėmimo metu vaikai dekoravo kalėdinius žaisliukus iš organinio stiklo, keliomis technikomis spalvino, puošė įvairiausiais ornamentais ir savo sukurtais raštais. Edukacijos metu piešdami vaikai atsipalaidavo, nuramino savo emocijas, siekė kruopščiai atlikti darbelį, išlaikė dėmesingumą iki pat užsiėmimo galo, džiaugėsi, kad kalėdines eglutes namuose galės papuošti savo dekoruotais žaisliukais.

Pakeliui namo aplankė senąją Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią, grožėjosi Kalėdiškai papuošta aplinka.

Ši diena vaikams buvo pilna nuostabių įspūdžių, džiugių akimirkų, kupina gerų emocijų – jos vaikai neužmiš dar ilgai.

PU „Skruzdėliukų“ grupės mokytojos A.Bybartienė ir S.Duobienė

 

Skip to content