Menu Close

Kitoks mokytojų šeštadienis

Mes tikime, kad tik pailsėjęs mokytojas bus kūrybiškas, aktyvus ir pozityvus.

Saulėtą rugsėjo 9-osios šeštadienį, net keturios įstaigos pedagogės PU mokytoja Aušra Kasparavičienė, IU mokytojos Valda Stalioraitytė ir Odeta Sakalauskienė, bei  meninio ugdymo mokytoja Lina Bakaitienė dalyvavo Pievos akademijos organizuotame „Mokytojų piknike”. Keistas jausmas apima, kai mokytoja tampa mokine visai kitaip, nei konferencijų salėje – gryname ore tarp begalės kitų pedagogių susirinkusių iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių.

Pikniko metu dalyvavome psichologės, muzikos terapijos studentės Irmos Zablackaitės muzikos terapijos užsiėmime, kurio metu muziką pažinome kitais būdais. Pabuvome su muzika, mintimis ir laiku sau, radome savo garsą ir atradome save.

Inga Jurkoit dar viena mokytoja, kuri mus įtraukė į natūralių smilkalų gamybą. Pikniko metu galėjome pasigrožėti ir įsigyti jos kurtų papuošalų,

O tam, kad rankos būtų miklios susipažinome su nuostabia kūrėja Kriste ir jos kūryba Po Dangum. Pasimokėme MAKRAME meno gudrybių ir pasigaminome po žibintą, kuris papuoš mūsų namus.

Renginio finalinė veikla kartu su Ingrida, holistinio judesio trenere, kuri išjudino net ir tas, kurios teigė, jog šokti nemoka ir šoko basomis pirmą kartą. Kas yra NIA?  NIA –  šokio technika ir švelnus prisilietimas prie šokio-judesio terapijos elementų išbandant laisvąjį šokį.

Bendrystė ne tik išlaisvina, bet ir padeda suprasti, jog visi mes susiduriame su tais pačiais iššūkiais, baime būti nepripažintu, nesuprastu ar tiesiog neišgirstu. Puikus laikas, gryname ore skambantis juokas, naujos pažintys paskatino ir naujiems bendradarbiavimo projektams.

IU mokytoja Valda Stalioraitytė

Skip to content