Menu Close

„Kodėlčiukų“ grupės projektas „Rudenėjančiu taku su visa šeima kartu“

Šakių IU mokyklos „Maži žingsneliai“ „Kodėlčiukų“ ikimokyklinė grupė organizavo grupės projektą „Rudenėjančiu taku su visa šeima kartu“.

Juk ruduo padovanojo daug nuostabių, spalvotų akimirkų, nepagailėjo ir įvairių gėrybių – tik spėk viskuo pasigrožėti ir rinkti, kas po kojomis šnara, krenta, čeža, pūpso… Todėl rugsėjo pabaigoje ir visą spalio mėnesį vaikai ypač stebėjo aplinką, vykstančius reiškinius ir aplinkos pokyčius, susipažino su įvairiomis daržovėmis ir vaisiais, praplėtė žinias apie rudens gėrybių naudą bei panaudojimo galimybes.

Projektą pradėjome vaikų minčių lietumi apie rudenėlio dovanas, skaitėme ir analizavome eilėraštį „Vėjas ir dėdė rudenėlis“, mokėmės K. Ivinskio „Rudenėlio mankštelė“, dalyvavome „Rudenėlio estafetėse“. Džiaugėmės tėvelių atneštomis daržovėmis ir vaisiais. Tyrinėjome jas, organizavome „Spalvotas dienas“, kurių metu rūšiavome vaisius ir daržoves pagal spalvas, skaičiavome, ieškojome sėklų, gaminome štampus, lyginome pagal svorį, dydžius  bei formas.

Organizavome ragaučių, kurio metu gaminome vaisių, daržovių  mišraines ir ant iešmelių vėrėme spalvotus vėrinukus.

Išbandėme STEAM kūrybinius darbelius. Puikiai pavyko „Ežiukai“ ir „Ruduo miške“. Rūbinę papuošė „Obelis“, „Daržovių lysvės“, o lauke iš obuolių sudėliojome linksmą kirmėlaitę.

Ypač daug puikių emocijų suteikė nuostabusis madų šou „Rudeninis žavesys“. Labai džiaugėmės tėvelių išradingumu, vaikučių drąsa ir pasitikėjimu savimi. Nuoširdus AČIŪ tėveliams už sukurtus modeliukus, Saulutės mamytei Rimantai už įspūdingą renginio pravedimą.

Skip to content