Konferencija Tauragėje

Kovo 15 d. Tauragės kultūros centre vyko respublikinė ikimokyklinio ugdymo mokytojų metodinė praktinė konferencija „Geroji patirtis įgyvendinant metodinę priemonę „Žaismė ir atradimai“, kurios iniciatoriai ir organizatoriai Tauragės lopšelis-darželis „Kodėlčius“.  Konferencijos tikslas buvo sudaryti sąlygas mokytojams dalintis inovatyviomis idėjomis, veiklomis, įgyvendinant metodinę priemonę „Žaismė ir atradimai“.

Konferencijoje savo pranešimą apie „Bežodes veiklas. Kas tai?“ pristatė  mūsų darželio ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Odeta Sakalauskienė. Ji pasidalino savo patirtimi ugdant vaikus per įvairias veiklas: aplinkos fotografavimą, bežodžių filmų įgarsinimus, bežodžių knygų kūrimą, sraigių kampelių įkūrimą ir pan. Renginyje taip dalyvavo pranešėjai iš Kauno, Šilutės, Šilalės, Ukmergės, Kelmės, Radviliškio, Gargždų, Šiaulių, Jurbarko, Tauragės. Mokytojos pranešimuose dalijosi gerąja  patirtimi įgyvendinant metodinę priemonę, diskutavo, aiškinosi kylančius klausimus.

Atvyko nemažas būrys ir klausytojų iš Šilalės, Šilutės, Ukmergės, Vainuto, Vilniaus. Konferencijoje dalyvavo ir Šakių vaikų lopšelio-darželio direktoriaus pavaduotoja ugdymui D.Kazakauskienė ir ankstyvojo amžiaus ikimokyklinio ugdymo mokytoja J.Rudzevičienė. Konferencijoje svečiavosi Tauragės rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jūratė Veisienė,  Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centro direktorė Rita Katauskienė bei didžiausio Lietuvoje Biuro ir mokyklinių prekių tinklo Officeday atstovai.