Menu Close

KUR GYVENA KNYGOS?

Sausio mėnesio, 9 – 20 dienomis priešmokyklinio amžiaus „Voriukų“grupė  vykdė trumpalaikį projektą „Kur gyvena knygos?“ Ieškodami atsakymų į šį klausimą sužinojome ko reikia, kad knyga gimtų, kur ir kaip jos spausdinamos, kokių rūšių knygų būna, kokia knygos sandara ir iš ko jos gaminamos. Grupėje įrengėme knygelių dirbtuves. Kūrėme grupės be žodžių istorijų knygą. Mokėmės savarankiškai kurti savo knygą: gaminome viršelį, piešėme iliustracijas, kūrėme savo užduočių lapus, numeravome ir rišome puslapius ir pan. susibūrę mažomis grupelėmis ir padėdami vienas kitam gydėme grupėje esančias „sužeistas“ knygeles. Taip pat lankėmės Šakių viešojoje bibliotekoje. Ši diena buvo išskirtinė ir ypatinga, nes ugdomoji veikla vyko bibliotekos patalpose. Turėjome galimybę susipažinti su čia esančiomis darbuotojomis, pavartyti įdomiausias vaikų literatūros skyriuje esančias knygeles ir sudalyvauti edukacinėje veikloje. Projekto metu įgijome nemažai praktinės patirties.

Priešmokyklinio ugdymo vyr.  mokytoja Vaidutė Lazdauskienė

Skip to content