Menu Close

Kūrybingas Kalėdų laukimas

Kai jau miesto gatvės patyliukais puošiasi tviskančiais žiburėliais ir baltutėliu sniegu, su vaikais norisi Kalėdų laukimą ne tik pratęsti, bet ir šiek tiek padabinti visą gruodžio mėnesį Kalėdinėmis veiklomis. O kokios Kalėdos, jei nėra Kalėdų eglutės, namų kvepiančių meduoliais, pakabintų lempučių?

Tačiau argi nebūtų puiku, išsaugoti medelį ir nekirsti jo vien tam, kad galėtume pasidžiaugti Kalėdine dvasia? Kalėdinė eglutė nebūtinai turi būti tikra – ją galima pasigaminti iš pačių įvairiausių daiktų, medžiagų ir tokiu būdu prisidėti ir prie gamtos tausojimo.

Kalėdų laukimą galime paversti stebuklingu, kaip tai padarė ankstyvojo amžiaus: „Tigriukų“, „Žuvyčių“, „Žvirbliukų“, „Žiogelių“ ir „Vabaliukų“ grupių tėveliai ir jų mažieji nykštukai, apdovanodami grupių teritorijas nepriekaištingomis, netradicinėmis eglutėmis.

Visą parodą galima pamatyti: 

arba pasivaikščiojant baltais takeliais darželio teritorijoje.

Dėkojame visiems dalyviams už išmonę ir kūrybiškumą puošiant darželio teritoriją, bei kviečiame aplankyti „Netradicinių eglučių“ parodoje.

Iki Kalėdų liko 14 dienų.

IU mokytoja Valda Stalioraitytė

 

Skip to content