Menu Close

LIETUVIŲ LIAUDIES KŪRYBOS ATLIKĖJŲ – KONKURSO „TRAMTATULIS – 2023“ I etapas

Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų darželio priešmokyklinio ugdymo  ,,Meškučių“ grupės vaikais Daniele Šuopyte ir Dovydu Kriaučiūnu, kurie vasario 27 dieną Zanavykų muziejuje šauniai pasirodė Lietuvos vaikų ir moksleivių –liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso ,,Tramtatulis“ Šakių rajono rate, ir komisijos buvo gerai įvertinti. Danielę lietuvių liaudies dainelių mokė meninio ugdymo mokytoja Audronė Adomaitienė, O Dovydui pasiruošti pasakojimus padėjo  grupės priešmokyklinio mokytoja Diana Zubrickienė. Danielė ir Dovydas gins rajono garbę kovo 26 dieną Sūduvos regiono rate Prienuose.

Vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso tikslas – skatinti jaunąją kartą domėtis savo krašto tradicine kultūra, skleisti liaudies kūrybą, ugdyti jaunuosius pavienius folkloro atlikėjus (dainininkus, pasakorius, muzikantus). Ne mažiau svarbu, kad vaikai ir jaunuoliai augtų savo regiono, krašto, jo kultūros puoselėtojais, patriotais, piliečiais.

Dėkojame tėveliams už bendrą darbą, nes tik kartu dirbant galima džiaugtis gerais rezultatais.

Skip to content