Menu Close

Lik sveika, mokyklėle!

Gegužės mėnuo ypatingas priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams, mokytojoms ir jų tėveliams. Baigiamas vienas iš etapų – darželio pabaiga.

Šiais mokslo metais į pirmą klasę išlydėjome šaunų būrį priešmokyklinukų – „Zuikučių“ grupę baigę 14 priešmokyklinukų (mokyt. Aušra Kasparavičienė ir Sigita Damijonaitienė), „Drugelių“ grupę baigė 18 priešmokyklinukų (mokyt. Vilija Gardauskienė ir Aušra Rudokaitė), „Skruzdėliukų“ grupę paliko 19 būsimų pirmokų (mokyt. Aušra Bybartienė ir Silva Dduobienė), „Voriukų“ grupę baigė 17 priešmokyklinukų (mokyt. Vaidutė Lazdauskienė ir Greta Venskūnienė) ir  iš „Pelėdžiukų“ grupės į mokyklą iškeliavo 8 priešmokyklinukai (mokyt. Nida Šimanauskienė ir Jolita Vaišnorienė).

Grupės mokytojos dėkojo vaikams už tai, kad leido kartu keliauti per vaikystės pasaką, už jų išradingumą, kūrybiškumą, sparnuotas frazes,  linkėjo prisiminti visas vertybes, kurias kaip sėklas pasėjo vaikų širdyse, linkėjo sėkmės, drąsos ir užaugti dorais Lietuvos piliečiais. Padėkojo tėveliams už pagalbą, supratimą, bendradarbiavimą.

Mokyklėlės direktorė Lina Viliūšienė pasveikino vaikus, jų tėvelius, mokytojus,  pasidžiaugė užaugusiais ir daug ko išmokusiais vaikais, įteikė priešmokyklinio ugdymo baigimo pažymėjimus ir atminimo dovanėles.

Dėkojame tėveliams, kad leidote kartu auginti  ir pažinti Jūsų mažuosius! Linkime gražios turiningos vasaros ir sėkmės pirmoje klasėje ir visada laukiame svečiuose!

Išleistuvių akimirkos nuotraukose:

„Skruzdėliukai“

„Zuikučiai“

„Drugeliai“

„Pelėdžiukai“

„Voriukai“

Skip to content