Menu Close

Lik sveikas, darželi, tarė net 94 priešmokyklinukai!

Kaip ir kiekvienais metais, kiekvieną pavasarį atsisveikiname su vyriausiais darželio draugais ir išlydime priešmokyklinių grupių vaikučius į tolimesnį kelią – į mokyklą. Šiemet mūsų darželį palieka nemažas būrys – 5 grupių priešmokyklinukai – „Varpelio“ (PU mokytojos A.Kažemėkaitienė, V.Čėplienė) , „Meškiukų“ (PU mokytojos D.Zubrickienė, S.Kazlauskienė), ,,Voriukų“ (PU mokytojos V.Lazdauskienė, K.Viliūšienė), ,,Pelėdžiukų“ PU mokytojos N.Šimanauskienė, B.Adomaitienė), dalis  ,,Zuikučių“ grupės ugdytinių (PU grupės mokytojos A.Kasparavičienė ir S.Damijonaitienė). Net 94 priešmokyklinukai tapo pirmąja laida baigusi Šakių ikimokyklinio ugdymo mokyklą „Maži žingsneliai“.

Gal padūkę buvom mes,

Gal šiek tiek išdykę,

Neliūdėkite labai,

Neliūdėkite, čia be mūsų likę…

Dėkojame vaikams už šventės metu padainuotas dainas, suvaidintas pasakas, deklamuotas eiles, linksmus šokius ir nuostabiai nuoširdžias šypsenas.  Dėkojame tėvams, už gražius žodžius, gėles ir svarbiausią už pasitikėjimą mūsų bendruomene.

Visiems sėkmingo starto mokykloje!

 

Skip to content