Menu Close

Mažais žingsneliais „Zuikučiai“ jau keliauja link šv. Kalėdų

Pasirodžius pirmosioms snaigėms ir žemę nuklojus plonu sniegelio sluoksniu, priešmokyklinės „Zuikučių“ grupės vaikai išvyko į Zyplių dvare įsikūrusį „Zanavykų“ muziejų. Ten pasitiko šaunios muziejaus darbuotojos, kurios pavedžiojo po muziejų,  aprodė įvairius senoviškus eksponatus, paaiškino, kam jie seniau buvo naudojami. Vėliau pakvietė į edukacijų kambarėlį, kuriame vaikai tapo tikrais „kūrėjais“. Jie lipdė iš polimerinio balto molio įvairius kalėdinius žaisliukus – angeliukus, eglutes, širdeles, paukščiukus… Papuošę juos įvairiais raštais, spalvino specialiais dažais ir dėjo į krosnelę, kad pilnai sudžiūtų.

Laimingi, kupini įspūdžių „Zuikučiai“ grįžo pasigaminę net po kelis žaisliukus savo eglutėms. Paskutinį rudens savaitgalį jų namai jau prisipildė kalėdinio laukimo nuotaikomis…

Skip to content