Menu Close

MAŽIEJI ,,BORUŽĖLIŲ‘‘ GRUPĖS ARCHITEKTAI  IR  KŪRĖJAI TURI PUIKIŲ NAUJIENŲ

Antrinių žaliavų miestas – tai iniciatyva, kurios tikslas yra skatinti vaikų kūrybiškumą ir sąmoningumą apie tvarumą. Šio projekto metu vaikai buvo kviečiami kurti miestą naudojant įvairias antrines žaliavas.

Projekto tikslas yra parodyti vaikams, kad netradicinės medžiagos gali būti naudojamos kūrybai, taip prisidedant prie atliekų mažinimo.

,,Boružėlių“ grupės architektai ir kūrėjai vasario 14 dienos rytmetį  oficialiai atidarė savo kūrybos parodą ,,TVARIOS IR KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS. STATAU MIESTĄ“.

Į parodą buvo pakviesti mūsų mokyklos direktorė, pavaduotoja ugdymui ir ,,Katinėlių“ grupės ugdytiniai. Parodos juostą iškilmingai perkirpo grupės Meras Aidas ir  Inžinierė Jorūnė. Taip pat parodoje dalyvavo Miesto Statytojai, Gyventojai. Gražiausias akimirkas užfiksavo atvykusi Fotografė Maja. Miesto statytojai kartu su inžiniere Jorūne pristatė, iš kokių statybinių medžiagų pastatė miestą, kaip iš plastikinių butelių pagamino miesto gyventojus,  bei kokios mieste važinėja mašinos, atsakė į žiūrovų klausimus…

Tai puiki galimybė vaikams išreikšti save, suteikti įkvėpimo kitiems projektams.

Kviečiame apsilankyti parodoje ir palikti atsiliepimą – jūsų įvertinimas – širdelė stende

Projektą padėjo įgyvendinti ikimokyklinio ugdymo mokytojos Silva ir Odeta

 

Skip to content