Menu Close

Pagalba mažiesiems bičiuliams

Praūžė šventės, nupuošėm netradicines Kalėdų  eglutes ir kilo mintis vieną iš jų palikti tolimesniems projektams. „Žvirbliukų“ grupė, vedina mokytojos Linos Antanaitienės ir mokytojos padėjėjos Ingridos Žilionienės nutarėm sudalyvauti projektuose: respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikų, pedagogų, tėvų virtualaus STEAM kūrybinių darbų projekte „Žiemos raštai“  ir  padarėm  lesyklėles  alkanam paukšteliui. Taip atliepdami tvarumo idėjai, kad sukurtos instaliacijos, kūrybiniai darbai būtų naudojami ilgiau ir tvariau. Savo netradicinę eglutę papuošėme užšaldytomis gamtinių žaliavų kompozicijomis, su didele meile padarėme „užkandukus“ paukšteliams ir lauksime jų, kad atskristų pasivaišinti.

Kadangi už lango žiema, daug sniego ir paukšteliai negali surasti maisto, tad mes nutarėme juos globoti ir padėti jiems maistu. Praeitais metais, prieš šv. Kalėdas dalyvavome ankstyvojo amžiaus vaikų ir tėvų kalėdinių eglučių kūrimo akcijoje „Netradicinė eglutė“ ir turime tėvų pagamintą, gražią ir aplinkai draugišką, iš šakų pagamintą eglutę. Bet šventės jau baigėsi ir ją teko nupuošti, tad mažieji „Žiogelių“ grupės vaikučiai, kartu su mokytojomis Andžela Račiulaitiene ir Rasa Leščevičiene, sugalvojo papuošti ją iš kankorėžių, taukų ir grūdų pačių pagamintais valgomais žaisliukais paukšteliams. Mes paukščiukams dovanojame skanų maistą, o jie vasarą mums atsilygins savo gražiu čiulbėjimu.

Skip to content