Menu Close

,,Papuoškime darželį pavasariu‘‘

Balandžio 4  dienos popietę ikimokyklinio ugdymo ,,Boružėlių‘‘ Gimnazijos g. 7 pastato grupės vaikai ir gausus šios grupės tėvelių būrys rinkosi bendram priešventiniam pasibuvimui kartu.

Šv. Velykos – didžiausia pavasario šventė. Vaikai tikėjo, kad pamiškėje gyvena senutė Velykė. Ji dažo kiaušinius, o Velykų naktį sudeda juos į vaškinį ar cukrinį vežimaitį, pakinko į jį kiškius ir veža pas vaikams. Iš ryto kiekvienas vaikas ant palangės rasdavo po du Velykės kiaušinius. Kad Velykė turėtų ką nuvežti vaikams, mes taip pat kartu su tėveliais marginome kiaušinius netradiciniu būdu – svogūnų lukštais ir popieriaus skiautelėmis.

Taip pat grupės lauko teritorijoje, tėvelių atneštais gėlių svogūnėliais, sukūrėme narcizų, jacintų ir kardelių pievą, kuri džiugins mus savo žiedais ne tik „Boružiukus“,bet ir visą darželio bendruomenę.  O kaip gi be inkilėlių pavasarį!!! Puikus bendras kūrybinis tėvelių ir vaikų darbas. Tėveliai dažė, dekoravo, žaidė pavasario paletės spalvomis. Spalvotieji inkilėliai įsikūrė lauko teritorijoje. Gal jie taps kažkieno nameliais? Smagu, kad aktyvus tėvelių dalyvavimas džiugina vaikučius. Kartu galėjome sukurti tikrą pavasario atgimimą.

IU mokytojos Silva Duobienė ir Odeta Sakalauskienė

 

Skip to content