Menu Close

Pasivaikščiojimas po Šakių miestą

Spalio 5 dieną ,,Skruzdėliukų“ grupės vaikai su mokytojomis A.Bybartiene, S.Duobiene ir mokytojų padejėja L.Skakauskiene išėjo pasivaikščioti po Šakių miestą.

Nužingsniavo apie 8000 žingsnių, pabuvojo prie Šakių ligoninės, evangelikų – liuteronų bažnyčios, Šakių JKSC, pasivaikščiojo Siesarties pakrante, kur stebėjo vandenyje besipurškiančias antis,  jas skaičiavo, aplankė Šakių skverą ir jame esantį karilioną, vaikai suskaičiavo jame kabančius varpus, grįžo Šakių paežere, kur vaikai aktyviai  pasportavo, pažaidė. Išvykos metu „Skruzdėliukai“ stebėjo rudenėjančią gamtą, mieste esančius pastatus. Grįžo linksmi, puikiai praleidę rytmetį, pilni įspūdžių.

Ikimokyklinio ugdymo „Skruzdėliukų“ grupės mokytojos A.Bybartienė ir S.Duobienė

 

Skip to content