Vaiko maitinimas

Vaikai maitinami keturis kartus. Vaikų maitinimas organizuojamas pagal suderintus su Valstybine maisto  ir veterinarijos tarnyba valgiaraščius. Valgiaraščiai sudaryti atsižvelgiant į rekomenduojamas paros maisto medžiagų ir energijos normas, vadovaujantis „Maitinimo organizavimo ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklose ir vaikų socialinės globos įstaigose tvarkos aprašu“.
Šakių IU m-kla „Maži žingsneliai“ dalyvauja paramos programoje ,,Pienas vaikams“. Programa parengta siekiant pagerinti vaikų mitybą, ugdyti pieno produktų vartojimo įpročius, skatinti pieno produktų vartojimą.
Vykdoma „Vaisių vartojimo skatinimo programa“. Įgyvendinant  formuojamas ateities vartotojas, skiepijamas supratimas apie vaisių ir daržovių vartojimo teigiamą poveikį žmogaus sveikatai, ugdomi sveiko maitinimosi įpročiai, mažinama vaikų nutukimo rizika.
Perspektyviniai valgiaraščiai: (valgiaraščius galite peržiūrėti tik parsisiuntus)
Su vaiko maitinimo dienos meniu galite susipažinti taip pat elektroniniame dienyne www.musudarzelis.com
Dokumentai:
Maitinimo organizavimo ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklose ir vaikų socialinės globos įstaigose tvarkos aprašas:    (parsisiųsti) Vaiku maitinimo organizavimo aprašas
Nuoroda:
Naujausi teisės aktų pakeitimai: