Menu Close

Pėdinom Klaipėdos pažintiniu takeliu…

Gruodžio 7 dieną darželyje (Gimnazijos g. 7) vyko nuotolinis respublikinis ikimokyklinio ugdymo įstaigų priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų renginys „Pažink Lietuvą. „Pėdinam per Klaipėdą“, skirtas Klaipėdos 770-ties metų įkūrimo jubiliejui paminėti.  Renginio organizatoriau Klaipėdos lopšelis-darželis „Radastėlė“.

KOKIE KLAIPĖDOS MIESTO STEBUKLAI MINIMI DAINELĖJE? KURIE DU JŪRINIAI ŽINDUOLIAI GYVENA BALTIJOS JŪROJE? KOKIŲ PROFESIJŲ ŽMONĖS DIRBA KLAIPĖDOS UOSTE? Šie ir kiti netikėti klausimi apie Klaipėdos miestą, bei staigmenos sutelkė viktorinos dalyvius komandiniam darbui. Renginyje dalyvavo Šakių vaikų lopšelio-darželio „Zuikučiai“ ir jų mokytojos Sigita Damijonaitienė ir Aušra Kasparavičienė, Panevėžio raj. Naujamiesčio lopšelio-darželio komanda, Alytaus lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ priešmokyklinukai ir jų mokytojos, Šiaulių centro pradinės mokyklos komanda, Klaipėdos lopšelio-darželio „Radastėlė“ komanda ir visi drauge pėdino drauge Klaipėdos pažinimo takeliu…

Įdomi patirtis tiek vaikams, tiek pedagogams, smagūs komandų prisistatymai, įtraukiančios užduotys, kad ir nuotoliniu būdu visus nuteikė džiugiai ir pakiliai.

Dėkojame socialiniams partneriams už pakvietimą!!!

Apie renginį ir organizatorių svetainėje:

https://www.radasteleklaipeda.lt/lt/news/view/112

Skip to content