Menu Close

Renginys „Muzikuojame šeimoje“

Penktadienį, lapkričio 24 dieną, Gelgaudiškyje vyko rajoninis „Muzikuojame šeimoje“ renginys, kurį organizavo Gelgaudiškio pagrindinė mokykla kartu su Šakių kultūros centro Gelgaudiškio padaliniu. Tai tradicinė, kasmet rengiama šventė, kuri suburia rajone dainuojančias ir grojančias šeimas. Muzikuojančių šeimų šventė – galimybė suburti muzikuojančias šeimas, formuojant naujas
kultūros tradicijas miestuose ir miesteliuose.

Šiame renginyje jau antrus metus dainavo sesės Urtė ir Skaistė Sabaliūtės, kurias paruošė mūsų ikimokyklinio ugdymo mokyklos „Maži žingsneliai“ meninio ugdymo mokytoja Lina Bakaitienė. Nors sesė Skaistė jau mokinukė, bet su malonumu sugrįžta į darželį bendrom repeticijom. Už rūpestį dėkojam tėveliams Ievai ir Arvydui Sabaliams. Šiltas ir jaukus renginukas dar kartą patvirtino, kad muzika – tai bendra sielos kalba.

 

Skip to content