Menu Close

Rudenėlio estafetės

 

Spalio 3 d. mokykloje vyko „Rudenėlio estafetės“. Vabaliukai įveikė visas rungtis, smalsiai tyrinėjo daržoves ir susipažino su dar nematytomis daržo gėrybėmis, bei tyrinėjo gamtos dovanas.

„Pelėdžiukų“ gr. pakvietė visus vaikus žaisti „Obuolių krepšinio“, ir patys dalyvavo kitų draugų paruoštose rudenėlio estafetėse.

Mažieji „Kodėlčiukai“ aktyviai dalyvavo ir sėkmingai įveikė visas rudenėlio estafetes. Atsakingai pasižymėjo pase kiekvieną atliktą estafetę. Su zuikio pagalba buvo labai smagu žaisti obuolių krepšinį. Taip pat „Kodėlčiukams“ smagiausios estafetės buvo bulvių sodinimas ir kasimas, bei kaštonų estafetė.

„Voriukai“ iš zuikučių gavo estafečių žemėlapį. Keliaudami nurodytomis kryptimis aplankė daug erdvių, kuriose laukė įdomios estafetės. Moliūgų ridenimas per kliūtis buvo „Voriukų“ grupės estafetė paruošta draugams. Smagu buvo visose estafetėse, bet moliūgų labiausiai patiko.

„Saulės Zuikučių“ grupės vaikai labai norėjo išbandyti visą estafečių ratą. Aktyviai pajudėti buvo tikras malonumas. Kaip smagu buvo pasižymėti, kad užduotis jau įveikta.

„Žiogeliai“ su karučiais vežė kankorėžius, rūšiavo obuoliukus, lapuose ieškojo pasislėpusių moliūgiukų.

„Bitučių“ grupės vaikai domėjosi, kokią kryptį ir kiek morkų ją rodo? Strykt dešinėn….strykt kairėn…

„Smalsučiai“ išbandė ne tik sukurtą savo vikrumo reikalaujančia estafetę, bet ir kitų draugų.

Atkeliavę Rudenėlio Zuikiai sportavo ir sveikatinosi kartu su vaikais, kad nei vienų nepultų virusai.

Skip to content