Menu Close

Rudeninė pica darželio kiemelyje

Šakių vaikų lopšelio-darželio bendruomenė rudenį savo sveikatą stiprina gražiais darbais lauke bei geromis emocijomis. Šiuo metu vykdome rudeninį projektą „Rudens picerija“. Darželio kiemelyje (Šaulių g. 20) „iškepėme didžiulę picą“: kiekviena grupė dėliojo savo picos gabalėlį iš įvairiausių daržovių ir kitų rudens gėrybių. Spalvinga, traukianti akį ir pati gražiausia, nes vaikų rankelėmis sukurta, išdėliota. „Išsikepus“ picą taip norisi jos paragauti, todėl lauko terasoje įsikūrė „picerija“. Joje vaikai vaišinosi kvapnia žolelių, kurias patys išaugino ir surinko, arbata, skanavo trapučius apteptus įvairiausiomis uogienėmis, džemais. Visi nutarė, kad ruduo nuostabus laikas ir kaip skanu ragauti jo gėrybes!
„Picą“ taip pat kepė ir „Bitučių“ grupės (gimnazijos g.7) vaikučiai su mokytojomis. Jų kūrybinis darbelis taip pat gavosi labai gražus ir rudeniškas.
Skip to content