Menu Close

Rudeniški „Tigriukų“ reikalai…

Ak, tie Tigriukai… Mieste, namuose ar parke jau galima grožėtis šviečiančių moliūgų alėjomis ir kampeliais… O kodėl nepasigrožėjus jais ir darželio teritorijoje?  Spalio 27-osios pavakarę, vieni mažiausių ugdytinių , kartu su ankstyvojo amžiaus ikimokyklinio ugdymo mokytojomis Judita Rudzevičiene, Valda Stalioraityte ir mokytojų padėjėja Ieva Sutkaityte, sukvietė tėvelius į oranžinę „Moliūgų fiestą“.

Pilnais glėbiais moliūgų – tėveliai rinkosi į grupę, kurioje įrengė mažas dirbtuvėles. Dirbo visi. Tiek patys mažiausi ugdytiniai, tiek jų tėveliai. Pjovė, skobė, sėklas rinko, moliūgus ragavo, baisuokliškus veidelius pjaustė ir net katinėlius bei tigriukus raižė. Paplušėjus darbuose, visi susirinko prie bendro, sveikuoliškų vaišių stalo.

Garavo kvapni svarainių arbata, bei skambėjo šilti žodžiai vieni kitiems. Su pačiais kantriausiais ugdytiniais apgyvendinome „Moliūgų fiestos“ herojus kampelyje, kuriame galite aptikti po lapais šnarančių rankyčių, mažų voriukų ir voratinkliukų.

IU mokytojos J.Rudzevičienė ir V.Stalioraitytė

 

Skip to content