Menu Close

Šventinis rytmetys „Lietuviško žodžio apkabinti“

   Artėjant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, lopšelio-darželio vaikai rinkosi į renginį – rytmetį „Lietuviško žodžio apkabinti“. Į šventę atėjo ne tuščiomis, o su pasigamintomis širdelėmis, užrašytais gražiais bei prasmingais žodžiais, nuoširdžiais palinkėjimais. Juos suklijavo ant „Lietuvos širdies“. Vaikai dovanojo Lietuvai skambias dainas, eilėraščius,  pasakas be galo. Prisiminė Lietuvos žemėlapį, susipažino su atskirais regionais: Žemaitija, Aukštaitija, Suvalkija ir Dzūkija. Klausėsi ir bandė suprasti dzūkišką, žemaitišką, suvalkietišką bei aukštaitišką šnektą. Džiaugėsi, kad mūsų Šakiai – Zanavykų sostinė ir žmonės čia kalba pačia tiksliausia, taisyklingiausia tarme. O kokia šventė be žaidimų? Žinias apie Lietuvą įtvirtino žaidime „Trys žingsneliai“, pasilinksmino  žaisdami „Atskrido paukštelis“ ir „Graži mūsų šeimynėlė“. Šventę vainikavo trispalvių vėliavėlių „šokis“ skambant nuostabiai dainai „Lietuva, tai tavo vardas“.

Parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Algima Duknevičienė

Skip to content