Menu Close

„Skruzdėliukai“ aplankė Šakių rajono savivaldybę

Lapkričio 29 d. Šakių vaikų lopšelio-darželio ikimokyklinio ugdymo ,,Skruzdėliukų“ grupės vaikučiai kartu su mokytojomis lankėsi Šakių rajono savivaldybėje, kur dirba grupės ugdytinės Lukos mama. Mažuosius lankytojus priėmė ir darbo kabinete pasisvečiuoti pakvietė savivaldybės Šakių rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis ir mero patarėja Violeta Simonavičienė.

Vaikai pasisvečiavo Šakių rajono savivaldybės mero E.Pylipaičio kabinete, sužinojo, kas vaizduojama Šakių herbe ir vėliavoje, iš arti apžiūrėjo mero regalijas (kaip meras pajuokavo, kad tai jo karoliai).

Aplankė salę, kurioje vyksta tarybos posėdžiai, kurių metu sprendžiami svarbūs Šakių rajono klausimai. Vaikai noriai bendravo su meru, atsakinėjo į klausimus. Adas užklausė, kodėl Degutinėje stulpuose vakare lempos nedega, o naktį šviečia. Meras pažadėjo išsiaiškinti.

Vaikai buvo nustebę, kad pastatas didelis, net trijų aukštų, daug kabinetų ir dirba daug žmonių. Mažuosius pavaišino saldainiais, o vaikai padovanojo merui keletą savo pieštų piešinėlių.

Puikiai praleistas laikas, daug įspūdžių ir džiugių emocijų. Ačiū už priėmimą ir nuoširdų bendravimą su mažaisiais Šakių miesto piliečiais.

Šiais mokslo metais „Skruzdėliukai“ vykdo ilgalaikį projektą apie Šakius „Pakeliaukime po savo miestą“, tad šis apsilankymas miesto savivaldybėje buvo viena iš daugelio projekte numatytų veiklų.

IU „Skruzdėliukų“ grupės mokytojos A.Bybartienė, S.Duobienė ir mokytojų padejėja L.Skakauskienė

Skip to content