Menu Close

,,Skruzdėliukų“ grupės išvyka į Šakių policijos komisariatą

Lapkričio 23 d. ikimokyklinio ugdymo ,,Skruzdėliukų“ grupės vaikučiai (IU mokytojos A.Bybartienė ir S.Duobienė, bet mokytojų padejėja L.Skakauskienė) lankėsi Šakių rajono policijos komisariate, kur juos pasitiko bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė ir grupės ugdytinės Vytės mama, kuri taip pat dirba policijoje.

Bendruomenės pareigūnė  vaikams papasakojo apie labai svarbų ir atsakingą policijos pareigūnų darbą. Darželinukai buvo supažindinti su Šakių PK patalpomis: migracijos tarnyba, susirinkimų sale, laikino sulaikymo izoliatoriumi, areštine, kur pristatomi teisėtvarkos pažeidėjai. Labiausiai mažiesiems paliko įspūdį policijos specialiosios priemonės, kurias galėjo ne tik pamatyti, bet ir paliesti, palaikyti ginklą rankose, pasimatuoti policininkų neperšaunamas liemenes, apžiūrėti antrankius, elektrošoką, lazdas, raciją. Policijos pareigūnė vaikams parodė trumpų filmukų apie policijos mokyklos auklėtinių įvairias pratybas.

Atsisveikindami susitarėme susitikti pavasarį, pasivaikščioti po Šakių miestą, pasimokyti saugaus elgesio taisyklių gatvėse. Į darželį grįžo pilni įspūdžių ir džiugių emocijų – dauguma vaikų jau žino kuo bus užaugę – policininkais.

IU mokytojos A.Bybartienė ir S.Duobienė

Skip to content