Menu Close

,,Skruzdėliukų“ išvyka į biblioteką

    Vykdant ilgalaikį ikimokyklinio ugdymo „Skruzdėliukų“ grupės projektą ,,Pakeliaukime po savo miestą“ lapkričio 17 dienos rytmetį visa grupės bendruomenė apsilankė Šakių viešojoje bibliotekoje Vaikų literatūros skyriuje.

    Bibliotekoje vaikus pasitiko bibliotekos darbuotojos. Jos parodė vaikams, kur galima rasti vaikiškas knygeles. Vaikai buvo labai nustebę pamatę tiek daug knygų vienoje vietoje. Išklausę bibliotekos darbuotojų pasakojimo apie vaikiškų knygelių įvairovę, patys vartė ir žiūrinėjo patikusias knygas. Pamatėme didžiausią, mažiausią ir storiausią knygas. Vaikai sužinojo, kad vaikiškos knygos gali būti iliustruotos „iššokančiais“ paveikslėliais, įgarsintos, interaktyvios, liečiamos… Kadangi bibliotekoje vyksta Šiaurės šalių savaitė, edukacinėje erdvėje vaikai nusispalvino pasirinktos šalies vėliavėlę, paklausė Mamulės Mū istorijos.

   Viešnagė bibliotekoje neprailgo, vaikai patyrė daug gerų emocijų, praturtino savo patirtį apie knygas ir knygų „namus“ – biblioteką. Į darželį grįžo pilni įspūdžių.

IU grupės mokytojos A.Bybartienė ir S.Duobienė

Skip to content