Menu Close

„Skruzdėliukų“ šeimos šventė

Gegužės saulė, pavasario dvelksmas, pirmieji gėlių žiedai atvertė vieną gražiausių pavasario kalendoriaus dienų – Šeimos šventę.

Puiki ta gegužė… Svaigina trapi lapija, skleidžia pumpurus obelų sodai, visa žemė nuklota mažomis saulytėmis – saldžiomis pievų karūnomis. Rodos, pati gamta sveikina brangiausius žmones – mamą ir tėtį… Lyg gamtos stebuklas, žmogaus kūrinys – vaikas. Tad kieno daugiau, jei ne dukrelės ar sūnaus žodžiai įstringa giliausioje mamos ir tėvelio širdies kertelėje

Gegužės 12 d. ,,Skruzdėliukų“ grupė šventė šeimos dieną. Darželio ugdytiniai kartu su mokytojomis šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius, džiugino savo tėvelius, broliukus ir sesutes. Vaikučių staigmena tėveliams – pačių keptas pyragas. Šventės metu sklandė puiki nuotaika, aidėjo linksmas juokas, veiduose spindėjo šypsenėlės.

IU „Skruzdėliukų“ mokytojos A.Bybartienė ir S.Duobienė

Skip to content