Sporto šventė Šakių JKSC

Balandžio 20 dieną Šakių Jaunimo Kūrybos ir Sporto Centre vyko rajoninė sporto šventė ikimokyklinio amžiaus vaikams „Sportuokime kartu“.

Mūsų įstaigai atstovavo net keturios komandos. Dvi komandos – IU grupės „Skruzdėliukai“ ir „Drugeliai“ iš Gimnazijos g. 7 pastato ir dvi PU grupės – „Pelėdžiukai“ ir „Voriukai“ iš Šaulių g. 20 pastato. Komandų iš viso rajono buvo labai daug ir visi smagiai sportiniame šurmulyje sportavo, atliko įvairias sportines, kūrybines, tikslumo, vikrumo, atidumo ir bendrystės reikalaujančias užduotis.

Su medaliais ant kaklų ir kamuoliais dovanų nešini, visi pavargę, bet labai laimingi grįžo į darželį, tikėdamiesi, kad geras oras leis kamuolius išbandyti lauko teritorijose.