Menu Close

Svečiuose policijos pareigūnė

Šiandien mūsų ankstyvojo amžiaus „Žvirbliukų“ ir „Žiogelių“ grupėse svečiavosi bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė. Susitikimo šūkis „Aš saugus, kai žinau“. Pas tokius mažus vaikučius, ji atvyko pirmą kartą, o ir mums šis susitikimas su policijos atstove buvo pirmasis, bet neprisvilęs. Mūsų vaikučiai pareigūnę pasitiko spalvindami policijos mašinas, motociklus, tarnybinius šuniukus. Piešinių albumą padovanojom Aušrai už susitikimą. Na, o pareigūnė Aušra supažindino su policijos darbu, apranga. Šuniuko Amsio pagalba, paaiškino, kad reikia segėti atšvaitus, kai vaikščiojama vakare, neiti keliu, nes ten važiuoja mašinos,  kad negalima eiti pas nepažįstamus žmones, nelipti į svetimas mašinas. Kai važiuojam automobiliu, vaikučiai turi sėdėti savo kėdutėse ir segėti diržus.  Kūrė šiltus santykius, kad vaikai policijos nebijotų, o kreiptųsi pagalbos, jei prireiks, nes policijos misija GINTI, SAUGOTI, PADĖTI.

Skip to content