Menu Close

Sveikos mitybos diena

Lapkričio 8 dieną Europoje minima sveikos mitybos diena. Šią dieną paminėjo ir Šakių ikimokyklinio ugdymo mokyklos „Maži žingsneliai“ ugdytiniai.


Priešmokyklinių grupių vaikai ir mažesnieji sužinojo daug naujų dalykų apie sveiką mitybą ir dalyvavo smagiame renginyje savo grupėse kartu su Šakių VSB specialiste Agne Šimaitienė.
Pirmoje dalyje buvo rodomas edukacinis, trumpametražis filmukas, kurio pagrindinis akcentas – sveikos mitybos svarbą, žaidimų ir veiklų pagalba vaikai įsiminė daug naudingos informacijos. Vaikai su entuziazmu ir smalsumu klausėsi pranešimo apie įvairią, spalvotą ir sveiką mitybą. Buvo aptartos maisto švaistymą liečiančios temos.
Antroje dalyje kiekvienas grupės vaikas dalyvavo praktiniame užsiėmime, kurio metu jie gamino savo mitybos piramidę. Vaikai sužinojo apie sveikų maisto produktų pasirinkimus ir mitybos įpročius, kurie padeda jiems išlikti sveikiems. Visi dalyvavo aktyviai ir noriai.
Na, o smagiausia dalis – už šauniai praleistą dieną, kiekviena dalyvavusi grupė buvo apdovanota diplomu. Į sveikatos specialistės šiai dienai rengiamus renginius įsitraukė ir pedagogai ir vaikai.
Taip pat visi vaikų tėveliai gavo laiškus apie Europos sveikos mitybos dieną su sveikos mitybos piramide.

ŠAKIŲ VSB specialistė A.Šimaitienė

Skip to content