Menu Close

Tekšt bala, tekšt kita – pramogoms puiki pradžia!

Kai ruduo dar ypač saulėtas ir dovanoja daug spalvotų akimirkų, Šakių vaikų lopšelis-darželis mini dar vieną nuotaikingą linksmąjį penktadienį – „Skėčių ir guminių batų dieną“.  Nors dangus šypsojosi mums nuo pačio ryto, vaikai spalio 14-ąją į darželį rinkosi nešini margaspalvius, įvairaus dydžio skėčius ir apsimovę patogiausius guminius batus, su kuriais ryžosi ieškoti balų ir pramogų. Galime pasidžiaugti, kad ir tėveliai šią dieną nepabijojo pasipuošti kiek neįprasta avalyne.

Mažiausi darželio ugdytiniai, pramogas kūrė darželio grupėje ir teritorijoje, spalvino batus, pūtė spalvotas balas, vienus užklupo lapų lietus, o pas kitus lietus lijo pakankamai šlapiais lietaus lašais. Šoko su skėčiais, žaidė žaidimus, juk taip smagu pasislėpti po skėčiu!

Net iš devynių grupių, vyresnieji darželio ugdytiniai, lydimi savo grupių mokytojų ir mokytojų padėjėjų susijungė į vieną gausų, spalvotų guminių batų ir skėčių būrį ir leidosi į eiseną miesto gatvėmis su Tigriuku (IU mokytoja V.Stalioraitytė) ir Drakoniuku (meninio ugdymo mokytoja L.Bakaitienė), kurie ne tik skambiais muzikos akordais ir šokiais rodė kelią, bet ir prižiūrėjo visus eisenos dalyvius miesto gatvėse, kad šie būtų saugūs. Pasirodo, maršrutas ne toks trumpas, pavargusiomis kojomis skundėsi vaikai, tačiau įspūdžiai patirti eisenos metu, atpirko visą nuovargį.

Tigriukas ir Drakoniukas visus dalyvius atvedė į miesto parką, kuriame sustojo ne tik pailsėti, bet ir atlikti skambią mankštą, tarsi rimtoje sporto salėje, bei išlaikyti jų pateiktus užduočių egzaminus. Rišo rožes iš rudeninių lapų, dėliojo geometrines figūras iš akmenėlių/lapų, skaičiavo batus ir mėtė į juos kaštonus. Visoms devynioms grupėms Drakoniukas įteikė padėkos raštus, o Tigriukas spalvotus balionus. Šventinė diena, buvo kupina vaikiško juoko. Paaiškėjo, jog mūsų guminių batų eisenoje dalyvavo 132 poros guminių batų, o populiariausia spalva MĖLYNA.

Turim skėčius, guminius, nebaisus mums joks lietus!

IU mokytoja Valda Stalioraitytė

Skip to content