Menu Close

Tėvų rytmečiai – 3

Tęsiame toliau reportažus iš tėvelių rytmečių.

Kovo 28 dienos rytą ikimokyklinio ugdymo „Katinėlių“ grupę aplankė konditerė Jovita, Kipro mama. Ji atsinešė kiaušinio formos sausainius, kuriuos kartu su vaikais dekoravo savo gamintu spalvotu glajumi, bei valgomais vafliais. Didžiausias džiaugsmas vaikams – valgomus, velykiškus vaflius iškirpus, likusias „šiukšles“ galima suvalgyti.

Kovo 29 dieną, į grupę, pasipuošusi zuikio ausimis atkeliavo Milėjos mama Aušra. Oho, vaikai nustebo! Pintinė buvo prikrauta kiaušinių, įvairių dažų, ryžių, svogūnų laiškų, šakelių, lipdukų ir net štampukų. Aušra kartu su vaikais, net keliomis technikomis dažė kiaušinius: vyniojo siūlus, dėjo į kojines, dažė guašu, lipino lipdukus. Primargino pilną pintinę kiaušinių ir džiaugėsi vienas kito žaviais margučiais.

Skip to content