Menu Close

Tėvų rytmečiai – 5

Gegužės 15 dieną ikimokyklinio ugdymo „Boružėlių“ grupės Atėnės mama Aistė Rinkevičienė  vaikus rytmečiui pasikvietė į savo siuvyklėlę „Siuvinėta“.  Rytmečio metu  vaikai susipažino kaip siuvinėja ant rūbų ir rankinių, susipažinome kaip atrodo kurpalius, stebėjo kokiomis siuvimo mašinomis siuva ir kartu aplankė gretimais esančią ,, Menu meną“ studiją.

Priešmokyklinio ugdymo „Voriukų“ grupės Liepos mama Agnė Michailove pakvietė vaikus į išvykstamąjį rytmetį į parduotuvę „Gulbelę“, kur vaikai susipažino ne tik su pardavėjo profesija, bet taip pat ir kepėjo. Turėjo galimybę kepti bandeles, skenuoti ir dėliot prekes.

Gegužės 13 dieną  ikimokyklinio ugdymo „Lašelių“ grupę aplankė Jorio mama Justina Birbilienė, kuri su vaikais kartu gamino skaniuosius, bet šį kartą sveikuoliškus makaronsus. Mikseriu plakę tešlą ir tada vaikai, tarsi tikri konditeriai, išspaudė skritulėlius, iškepę juos dar ir sutepė.

Felinoterapija, arba kitaip-kačių terapija vyko „Lašelių“ grupėje.  Gegužės10 dieną Melisos tėveliai Rita ir Andrius Markevičiai organizavo rytinę kačių terapiją. Grupėje lankėsi katinas ir penki jo broliukai ir sesutės. Tėveliai mokė vaikučius užmegzti ryšį su penkiais mielais kačiukais ir vienu jau ūgtelėjusiu katinu.

Simona Kudirkienė, Juozu mama, įsitraukė į „Žvirbliukų“ ir „Vabaliukų“ grupių bendrą kūrybinį projektą „Išdykusi ritė“ ir nutapė miesto vaizdą ant ritės lauke. Ši ritė vėliau pavirs muzikine rite.

Skip to content